donderdag 5 februari 2026

AVA'70 start voorjaarsclinic

De flyer van de clinic

Fit het voorjaar in?  Zou jij wel eens mee willen doen aan de Businessrun bij de GTM-Loop of misschien de Montferlandrun? Wil jij het hardlopen wel gaan oppakken, maar weet je niet precies hoe? Lijkt het je gezellig om samen met een groepje sportief bezig te zijn? Het kan allemaal…….

Binnenkort wordt er bij AVA`70 wederom gestart met een cursus “Hardlopen voor beginners.” Tientallen lopers en loopsters hebben in het verleden reeds deelgenomen aan de cursus en velen hebben de smaak inmiddels flink te pakken. Onder deskundige leiding wordt er gedurende 10 weken gewerkt aan de grondbeginselen van het hardlopen. Daarnaast wordt er ook aandacht besteedt aan de warming-up, de lichaamshouding, het schoeisel e.d.

De eerste trainingsavond vindt plaats op maandag 2 maart a.s. om 19.30 uur op het  AVA`70 complex, Bredevoortsestraatweg 110-a in Aalten. Aan deze clinic “lopen voor beginners” kunnen maximaal 20  startende atleten deelnemen. Voor dit aantal is gekozen om de deelnemers voldoende aandacht te kunnen geven tijdens de trainingen. Voor nadere informatie en aanmelding kunt je mailen naar clinic@ava70.nl

Powerwalking en Sportief Wandelen vormen binnen AVA`70 ook een onderdeel van de activiteiten en mogen zich verheugen in een steeds verder groeiende belangstelling. Er wordt op verschillende dagen een mooie route afgelegd in het prachtige buitengebied van Aalten. Voor verdere inlichtingen kunnen geïnteresseerden contact opnemen met:

André Balke (balke6457@gmail.com) - Powerwalking

Anita Hoornenborg (anita-hoornenborg@hotmail.com) - Sportief Wandelen

Neem de stap en kom in beweging bij AVA`70!

Geen opmerkingen: