vrijdag 8 mei 2026

Aalten - 24e Gerard Tebroke Memorialloop - Nieuwsflits 2

De samenwerking tussen AVA'70 en Schaersvoorde blijkt erg succesvol!

De GUV Scholierenrun staat ook bij deze 24e editie van de GTM-loop weer op het programma. De deelnemers lopen drie rondjes door het centrum van Aalten en bij de finish op de Markt staan alle vaders en moeders, opa`s en oma`s en al het andere publiek klaar met aanmoedigingen en het applaus!

De samenwerking tussen organisator AVA`70 en College Schaersvoorde blijkt erg succesvol en de docenten van de school zijn met de leerlingen aan het trainen en ook worden er gastlessen gegeven op de accommodatie van AVA`70. Langzaam worden de scholieren klaargestoomd voor hun sportieve uitdaging, de deelname aan de GUV Scholierenrun.

Op 16 mei a.s. is het dan eindelijk zover en het beloofd een prachtig onderdeel te worden, want er staat een groot peloton deelnemers met honderden scholieren aan de start en dat betekent dus een bomvol startvak op de Markt. De grote groep leerlingen zullen samen zorgen voor een geweldige sfeer. Natuurlijk zijn er na afloop de verdiende medaille en een attentie, maar vooral ook de waardering van de toeschouwers en docenten voor de geleverde prestaties!!!

Klik op de link voor meer informatie

informatie

inschrijven

deelnemers

site organisatie

Geen opmerkingen: