dinsdag 10 februari 2026

De Zevenbultenloop andersom - de afsluiting


We hebben een mooie 5e editie van de Zevenbultenloop achter de rug. We gaan ‘em nog één keer doen, om het af te leren! Zoals al eerder vermeld op dit fijne weblog willen we als organisatie alle leeftijdsklassementswinnaars in het zonnetje zetten. Dat hebben ze dik verdiend!

 

Aanstaande zondag, 15 februari 2026 zouden we het erg leuk vinden om met deze winnaars de Zevenbultenloop nog één keertje te lopen. Maar dan andersom! Soms moet je de dingen eens van de andere kant bekijken. Na afloop trakteren we op een kop koffie / thee / chocolademelk met een lekker stuk appeltaart. We verzamelen om 8.45 uur aan de Hofstraat 20 te Aalten (kantoor Rinke ter Haar Architectuur). Je kunt daar ook je spullen kwijt. Om 9.00 uur vertrekken we in een rustig tempo (zo rond de 6.15 min / km) naar de Markt. 

 

Wie waren ook al weer die winnaars?

 

Dames, 40+:           Annemarie Arentsen                 01:06:09 (parcoursrecord)

Heren, 40+:           Daan te Bokkel                           01:03:17

Dames, 50+:           Gerdy Hoornenborg                  01:16:39

Heren, 50+:            Ruud Baars                                01:02:01

Dames, 60+:           Ankie te Brake                           01:49:16

Heren, 60+:            Erik Schokkin                             01:15:00

 

Ach, en weet je: hoe meer zielen hoe meer vreugd! Als er meer mensen mee willen lopen: van harte welkom! Iedereen mag mee doen, maar geef je wel even op. Dan weten we hoeveel stukken appeltaart we in moeten slaan. Let op: het is een bulterig parcours van 15 km lang.

 

Zo mogen de winnaars van editie 2026 natuurlijk ook meedoen. De mooie T-shirts zijn klaar en worden zondag uitgereikt. (Mocht je niet kunnen, geen ramp; dan wordt het T-shirtje nagebracht een deze dagen.) Dit zijn de gelukkige winnaars:

 

1.       Leon Jentink                     00:54:43 (parcoursrecord)

7.       Hans Monasso                 01:05:50

24.     Peter Ebbers                    01:21:29

25.     Harm ter Maat                  01:23:38

31.     Gerben Oldenhave           01:26:42

7e van onderen: Walter Vaags    03:05:07

 

Ook oud-winnaars zijn uiteraard welkom. Als je mee wilt lopen: trek dan je Zevenbultenloop-shirtje aan. Da’s leuk voor de foto! Over foto’s gesproken: de prijs voor de mooiste foto is gewonnen door Evelien Hillen. Ze heeft toegezegd dat ze in haar nieuwe shirtje nog een keer de winnende pose voor ons gaat showen aanstaande zondag. Komt dat zien!

 

Tot zondag!

Sportieve groet van de Zevenbultenloop-organisatie

Bart Wesselink, Geert Wevers en Rinke ter Haar

 

Deelnemers aan de Zevenbultenloop – andersom:

1. Bart Wesselink 2. Geert Wevers 3. Rinke ter Haar 4. Evelien Hillen 5. Annemarie Arentsen 6. Roy Mengerink, 7. Ingrid van Zolingen, 8. Linda Scholten, 9. Siep van Schepen, 10. Frank Roos, 11. Henk te Beest, 12. Bart Visser, 13. Wouter Burgwal

1 opmerking:

Wouter Burgwal zei

Ik ben er ook bij